këmbë të gjata Nursery pot

Përshkrim i shkurtër:

Qingdao mbret i mirë New Materials Co., Ltd çerdhe Pots / kontejnerët (pots lule) përdorimin e materialeve me cilësi të lartë të papërpunuara të PP, PE dhe NP tre llojet e lëndëve të para dhe proportioning saktë, japin të luajë të plotë për avantazhet e tre llojeve të lëndëve të para, në masë të madhe të përmirësuar dhe për të rritur cilësinë e produkteve, dhe zgjat jetën e shërbimit të çerdhe Pot. Pots çerdhe / kontejnerët (pots lule) dizajn struktura është unik, rritja e balancuar e kullimit dhe funksioni ventilim ndihmës lule Zi ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Qingdao mbret i mirë New Materials Co., Ltd çerdhe Pots / kontejnerët (pots lule) përdorimin e materialeve me cilësi të lartë të papërpunuara të PP, PE dhe NP tre llojet e lëndëve të para dhe proportioning saktë, japin të luajë të plotë për avantazhet e tre llojeve të lëndëve të para, në masë të madhe të përmirësuar dhe për të rritur cilësinë e produkteve, dhe zgjat jetën e shërbimit të çerdhe Pot. Pots çerdhe / kontejnerët (pots lule) dizajn struktura është unik, rritja e balancuar e kullimit dhe të ventilimit funksioni ndihmës lule rritet. Struktura special buzë Dizajni i tenxhere gallon masë të madhe lehtëson transportin, ngarkimin dhe ruajtjen. përdorur gjerësisht në lule, bimë çerdhe, perime, pambuk, shalqi, bimëve.

  këmbë të gjata Nursery pot avantazh:

  vrimë kullimit fund është shtuar në bazën e vazo tradicionale, me gjashtë këmbë në fund. Ky dizajn rritur në masë të madhe e kullimit dhe ajrit pėrshkueshmėrisė.

  këmbë të gjata Nursery pot Feather:

  Enët çerdhe / kontejnerët (pots lule) janë projektuar për të maksimizuar efikasitetin në operacionet në rritje, duke promovuar rritjen e bimëve dhe mbrojtjen e bimëve gjatë transportit. Të gjitha prodhimet janë bërë nga më shumë se 80% të importit të pastër dhe materiale të riciklueshme që janë përpunuar nga vetja për të siguruar cilësinë e produktit, sigurinë dhe recyclability.

  • Anti-plakje shtesë, jetë të gjatë shërbimi, përdorimi në natyrë për rreth 3 vjet.

  • Dizajn të veçantë mur corrugated enë, në mënyrë efektive të parandaluar paketim.

  • Pjatë është shumë i lehtë dhe i aftë të lehtë.

  • Anti-nxjerrje, asnjë deformim, asnjë thyer.

  • Mund të përdoret si produktet bimore për prodhimin e fabrikës.

  • Variety specifikimet e plotë, shumëllojshmëri zgjedhjesh.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !