• во врска со

Кингдао кралот Добар Нови материјали копродукции, Ltd производител специјализирана во тенџере галон.

Со цел подобро да им служи на Северна Америка клиенти, компанијата се постави нова гранка и магацин во Ванкувер, Canada.Our компанијата има положено на ISO9001: 2000 Меѓународниот систем за квалитет.

Нови пристигнувања

Се разбира, тие не не сакаат да се јаде доручек, па ние ќе се обидеме да уживаат во нашите појадок

  • partener
  • partener2
  • partener3
  • партнер
WhatsApp Online Chat !