Fidanishte Pots NP-5S

Përshkrim i shkurtër:

Qingdao mbret i mirë New Materials Co., Ltd çerdhe Pots / kontejnerët (pots lule) përdorimin e materialeve me cilësi të lartë të papërpunuara të PP, PE dhe NP tre llojet e lëndëve të para dhe proportioning saktë, japin të luajë të plotë për avantazhet e tre llojeve të lëndëve të para, në masë të madhe të përmirësuar dhe për të rritur cilësinë e produkteve, dhe zgjat jetën e shërbimit të çerdhe Pot. Pots çerdhe / kontejnerët (pots lule) dizajn struktura është unik, rritja e balancuar e kullimit dhe funksioni ventilim ndihmës lule Zi ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Qingdao mbret i mirë New Materials Co., Ltd çerdhe Pots / kontejnerët (pots lule) përdorimin e materialeve me cilësi të lartë të papërpunuara të PP, PE dhe NP tre llojet e lëndëve të para dhe proportioning saktë, japin të luajë të plotë për avantazhet e tre llojeve të lëndëve të para, në masë të madhe të përmirësuar dhe për të rritur cilësinë e produkteve, dhe zgjat jetën e shërbimit të çerdhe Pot. Pots çerdhe / kontejnerët (pots lule) dizajn struktura është unik, rritja e balancuar e kullimit dhe të ventilimit funksioni ndihmës lule rritet. Struktura special buzë Dizajni i tenxhere gallon masë të madhe lehtëson transportin, ngarkimin dhe ruajtjen. përdorur gjerësisht në lule, bimë çerdhe, perime, pambuk, shalqi, bimëve.

  Nursery Pot Advantage:

  Qingdao mbret i mirë New Materials Co., Ltd Prodhimi i Pots gallon (pots çerdhe / enë), duke përfshirë UV aditivëve anti-plakje, jetë të gjatë shërbimit, përdorimi në natyrë mund të arrijë 3 vjet; Në të njëjtën kohë ajo nxjerrje nga rezistente, jo deformim të lehtë, nuk është e lehtë të dëmtuara, pjatë kursimit të lehta të energjisë, transplantimin përshtatshëm dhe bimore, kursimet e kostos, mbrojtja e gjelbër për mjedisin, 100% riciklueshme, profesional për gjelbërim të përjetshëm bimë të tilla si pemë, shkurre, lule projektimin, kjo është një kopsht i madh në familje dhe jashtë vendit, prodhimi kopsht çerdhe fidanëve enë më të mirë Nursery, Qingdao mbret i mirë New Materials Co., Ltd duke e bërë pots gallon (pots çerdhe / enë) produktet eksportohen për në Evropë, Shtetet e Bashkuara, Kanada , Lindja e Mesme në të gjithë botën.

  Nursery Pot Feather:

  Enët çerdhe / kontejnerët (pots lule) janë projektuar për të maksimizuar efikasitetin në operacionet në rritje, duke promovuar rritjen e bimëve dhe mbrojtjen e bimëve gjatë transportit. Të gjitha prodhimet janë bërë nga më shumë se 80% të importit të pastër dhe materiale të riciklueshme që janë përpunuar nga vetja për të siguruar cilësinë e produktit, sigurinë dhe recyclability.

  • Anti-plakje shtesë, jetë të gjatë shërbimi, përdorimi në natyrë për rreth 3 vjet.

  • Dizajn të veçantë mur corrugated enë, në mënyrë efektive të parandaluar paketim.

  • Pjatë është shumë i lehtë dhe i aftë të lehtë.

  • Anti-nxjerrje, asnjë deformim, asnjë thyer.

  • Mund të përdoret si produktet bimore për prodhimin e fabrikës.

  • Variety specifikimet e plotë, shumëllojshmëri zgjedhjesh. 

  Ne furnizimit NP Seria Nursery enë me madhësi më poshtë  :

   

  artikull Top Dia. (Mm) Bottom Dia. (Mm) Lartë (mm) peshë vëllim Paketa (KDP)

  NP-1

  341 283 230

  425g

  3038gal

  728

  NP-5S & 7Q


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !